Transfer ve Konaklama

Noyanlar Group of Companies Türkiye ofisi projeleri görmeye karar veren her yatırımcıya, sorunsuz bir transfer ve konaklama deneyimi sunar. Yatırımcıların tek yapması gereken uçak biletlerini alması. Ardından sizlere sunacağımız hizmetler;

HAVALİMANI TRANSFERİ

Ercan Havalimanına gelen yatırımcılar Noyanlar Temsilcisi tarafından karşılanır. VİP Araçlarla Gazimağusa İskele bölgesine getirilir.

KONAKLAMA

Yatırımcıların konaklaması için, İskele bölgesinde merkez ofisimizin yanında yer alan, Sea Life Hotel'de tüm misafirlerimize konforlu bir konaklama deneyimi sunulur.

MÜLK TURU

Yerli ve yabancı misafirler, Noyanlar şirketinin ana binasında buluşup satış temsilcileri eşliğinde projelerin örnek dairelerini yerinde görerek ve detaylı sunumlarla bilgi sahibi olurlar. Noyanlar Türkiye, sadece satış odaklı kalmayıp, yatırımcıların ihtiyaçlarını en yüksek seviyede karşılamak ve ileride onların hayat standartlarını artırmak için en iyi seçenek, proje ve siteyi bulmak için çalışılmaktadır.

ŞEHİR TURU

Tüm yatırımcılar için bölgeyi tanıtma, KKTC’nin ve bölgenin güzelliklerini gösterme amaçlı Bafra’dan Mağusa’ya geziler düzenlenmektedir.

.