Tarihçemiz

ŞİRKETİMİZİN GEÇMİŞİNE BİR GÖZ ATIN

Noyanlar Şirketler Grubu, 1970’lerde küçük bir mimarlık ofisi olarak hizmet vermeye başlamış, zamanla gelişerek Kıbrıs’ın en büyük inşaat şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.

GEÇMİŞ
1971

Yolun başlangıcı

1971-1974 yılları arasında yüksek mimar Gökhan Noyan, özel şirketlere yaptığı sayısız projelerin yanı sıra bireysel projeler de üstlenmeyi başarmıştır.

1974

Birleştirici güç

1975 yılının başında, inşaat mühendisi Mustafa Noyan, Gökhan Noyan ile birlikte el ele vererek mimarlık ve inşaat alanında daha büyük projeler yapmaya başlamışlardır.

1991

Mimarlık Ofisinden aile işletmesine

Başlangıçta Gökhan Noyan ve bir arkadaşı ortaklık yaparak Arken Mimarlık ve Mühendislik Bürosu’nu kurmuşlar, ilerleyen yıllarda şirketin başlangıçtaki ortağının, hisselerini Sultan Noyan’a devretmesi ile Arken Mimarlık ve Mühendislik Bürosu aile şirketine dönüşmüştür.

1994

Aile ismini koymak

Şirket, 1994 yılında Noyanlar İnşaat LTD ismini almıştır.

1999

Yükseliş

1999 yılında, Yüksek mimar Gökhan Noyan’ın oğlu genç mimar Ahmet Noyan şirkete katılmıştır. Onun girişimci yeteneği, şirketi daha da geliştirmiştir. Daha sonra, babasıyla birlikte kurduğu Gökhan Noyan & Son LTD. ile, ilk büyük site projesinin temelleri atılmıştır. Bununla birlikte, şirket kısa bir sürede Mağusa’dan İskele’ye doğru başırılı yatırımlar yapmaya ve istikrarlı bir şekilde gelişim göstermeye başlamıştır. Ayrıca, Mağusa Ofisi de bu dönemde hizmet vermeye başlamıştır.

2008

Şirketler grubu

Şirket, 2008 yılından bugüne bütün çalışmalarını Noyanlar Şirketler Grubu adı altında yürütmektedir. Ayrıca kiralık bölümümüz de bu yıllarda hizmete başlamış ve bugün de çalışmalarını aktif bir şekilde sürdürmektedir.

2011-2012

Vizyon ve büyüme

2011 yılında, Noyanlar Development LTD.’nin kurulmasından sonra şirket çalışmalarını daha da öteye taşımıştır. İlerleyen yıllarda Artwin Development LTD oluşmuştur. Noyanlar Şirketler Grubu’nun iyi vizyona sahip yönetim kurulu, yenilikçi ve her zaman ileriyi hedefleyen yapısı sayesinde, şirketin yeni pazarlara odaklanmasında büyük bir rol oynamıştır. Şirket bu konularda çalışmalarını yoğunlaştırırken, bütünlüğünü kurumsal kimliğinin bir parçası olarak görmektedir. Havuz sistemini iyi entegre eden şirketimiz, yıllar boyunca dünyanın çeşitli yerlerinden insanları buraya çekmeyi başarmış ve birçok farklı kültürden oluşan geniş bir müşteri portföyüne ulaşmıştır.

2012-2016

Yerelden küresele

Art arda gelen yıllar Noyanlar Şirketler Grubu’nu dünya çapında bir konuma getirmiştir. Şirket, küçük yerel bir ofisten, uluslararası çalışmalarıyla, bilinen ve saygın bir şirket haline gelmiştir. Şirketin yeni pazarlama stratejileri, dünya çapındaki pazarlara odaklanmasını sağlamış ve Çin, Belarus, İran, Rusya, İsrail ve Ukrayna ile güçlü ilişkiler kurmasını sağlamıştır. 2014 yılında Moskova ofisimiz, 2017 yılında İsrail ofisimizin yanı sıra St. Petersburg ofisimiz de açılmıştır.

2017

Yeni Alanlar

Noyanlar Şirketler Grubu, inşaat, proje geliştirme ve emlak dışında turizm sektörüne de el atmıştır. Bu alanda daha da gelişmek için, Artwin LTD. Adı altında 100 yatak odalı kapasiteye sahip otel inşası devam etmektedir. Amacımız, otel projesini bu yıl içinde bitirip, hizmete sunabilmektir…

GÜNÜMÜZ
.