Neden NOYANLAR

NEDEN NOYANLAR ŞİRKETLER GRUBU?

İnşaat şirketi ve alınacak mülkü seçmenin ne kadar kafa karıştırıcı ve stresli bir süreç olduğunun bilincindeyiz. Birkaç dakikanızı verebilirseniz, diğer şirketler yerine neden bizi seçmeniz gerektiğini ve Kuzey Kıbrıs’ta son birkaç on yıldır neden tercih edilen bir şirket olduğumuzu göstermek istiyoruz.

440 Yılı Aşkın Deneyim

40 Yılı Aşkın Deneyim

Şirketimiz, kuruluşundan bu yana birçok yönden gelişmiştir. Alanındaki 40 yılı aşkın bir süreye dayanan tecrübesiyle Noyanlar Şirketler Grubu, inşaat ve proje geliştirme ile ilgili tüm konularda profesyonel hale gelmiştir.

Başarılı Projeler

Başarılı Projelerle Dolu Bir Tarihçe

Onlarca yıl içerisinde Noyanlar Şirketler Grubu yüksek kaliteli projelerini oldukça başarılı bir şekilde hayata geçirmiştir. Sea Life, Long Beach Life ve Royal Sun Residence gibi projeler, müşterilerimizi ve yatırımcılarımızı mutlu eden projelerimizden birkaçıdır.

Kalite Garantisi

Kalite Garantisi

Projenizin en yüksek işçilik ve en yüksek kalitede malzemeyle yapılıp tamamlanacağına emin olabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Taahhüt ve Müşteri Memnuniyeti

Noyanlar Grubu, müşterilerimizin bakım ve memnuniyetini üstlenmeyi taahhüt etmektedir. Tüm satın alma ve geliştirme aşamalarında keyifli bir deneyim sunmaya ve tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya gayret gösteriyoruz.

Rahatlık ve Güvenlik

Rahatlık ve Güvenlik

Satış öncesi ve sonrası müşterilerimize sunduğumuz hizmet, projelerimizde kullandığımız kaliteli ve birinci sınıf malzemeler, müşterilerimize sunduğumuz konfor ve güvenin göstergeleridir.

Guarantee

İşimizin En İyisiyiz

Noyanlar Şirketler Grubu, yaptığı işin arkasında duran sağlam itibara sahip bir şirkettir. Tüm işlemler, inşaat standartlarına uygun bir şekilde, gerekli tüm izin ve teftişlere uygun olarak yapılmaktadır. İşlem tamamlandıktan sonra, yıllar boyu sürecek bina garantisine sahip olacaksınız.

7/24 Müşteri Hizmeti

7/24 Müşteri Hizmeti

Müşterilerimize sadece mesai saatleri içerisinde değil, her an ve her yerde hizmet vermekteyiz. Aksi durumlar söz konusu olduğunda, sizlere destek vermek için her zaman hizmetinizdeyiz.

Engin Hizmetler

Engin Hizmetler

Müşterilerimizin içlerinin her zaman rahat olması için,onlara satış 

.